Працівник апарату суду. Особистість. Обов’язки. Стандарти

З такою назвою 27 листопада відбувся тренінг для працівників апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду, організований психологом Вікторією Войлісовською.

Його мета – обговорити загальні вимоги до співробітників суду та зрозуміти, чого очікують від них громадяни.

За словами Вікторії Войлісовської, інститут служби в судовій системі ґрунтується на довірі громадськості, і працівники суду повинні намагатись зміцнювати цю довіру, демонструючи чесність, неупередженість та об’єктивність.

Колектив суду – це великий механізм, у якому важлива кожна деталь. І помічники суддів, і працівники відділів щодня виконують великий обсяг роботи і несуть за неї відповідальність перед усім суспільством. Однак варто пам’ятати, що кожна посада вимагає певних особливостей.

Тому, щоб добре розібратись, чи знають працівники суду, яку роботу щодня виконують їхні колеги, а також зрозуміти специфіку різних посад, учасники тренінгу, об’єднавшись у групи, отримали завдання визначити основні обов’язки працівників на кожній посаді, якості, якими повинен володіти працівник, перебуваючи на певній посаді, а також оцінити значення посади для роботи усього суду.

 

7

8

10

DSC_6142

DSC_6172

 

Переглянути усі фото

 

Варто відзначити, що таке заняття стало корисним для працівників ВААС, адже дало можливість отримати ширше уявлення про роботу своїх колег та посприяло формуванню ще більшої поваги до їхньої праці.

Теги: