Навчання суддів для підтримання кваліфікації

Протягом п’яти днів у Києві судді Сьомого апеляційного адміністративного суду Руслан Ватаманюк, Олег Курко та Дмитро Матохнюк поглиблювали та удосконалювали свої знання, отримували нові навички та обмінювалися професійним досвідом.

Під час підготовки суддів апеляційних адміністративних судів, організованої Національною школою суддів України, учасники долучились до обговорення особливостей застосування КАС України в оновленій редакції та вирішення адміністративних справ за зверненнями громадян до суб’єкта владних повноважень. Також служителі Феміди пройшли тренінг на тему: “Розгляд податкових спорів судами адміністративної юстиції”.

Під час навчання особливу увагу суддів зосередили на проблемних питаннях, які виникають під час розгляду спорів, що стосуються статусу біженця та додаткового або тимчасового захисту. Спілкування з викладачами та демонстрація відеофільму переконливо довели, що проблема біженців і вимушених переселенців залишається не тільки національною, а й міжнародною та вимагає постійної і пильної уваги з цього питання.

На завершення учасники подякували організаторам за нові знання та  отримали відповідні сертифікати про проходження підготовки в НШСУ.

 

Аналогічне повідомлення розміщене на офіційному веб-сайті Сьомого апеляційного адміністративного суду: http://7aac.vaas.gov.ua/