Міжнародний досвід судового менеджменту для ВААС

Минулого тижня, протягом 26-28 квітня, заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко та керівник апарату суду Інна Грищук переймали досвід закордонних колег щодо прозорого та ефективного судового управління. Семінар був організований за сприяння Програми розвитку комерційного права (CLDP) та Міністерства торгівлі США.

Секретами менеджменту ділились Майкл Каніф (юрист та міжнародний радник з питань верховенства права, McCloskey, Mina & Cunniff, LLC), Філіп Кенінг (старший суддя суду Міннесоти), Лінда Джейкобсон (Радник з питань управління судами, L.L. Jacobson & Co.,LLC) та інші.

Увазі учасників були представлені основні якості добре організованого і грамотно керованого суду, переваги використання «командного підходу» для прозорого та якісного надання послуг з метою отримання публічної довіри до системи правосуддя. Крім того, іноземні колеги презентували 13 ключових сфер компетенції, котрі слугують основами для закладення фундаменту та встановлення стратегічних пріоритетів для ефективної системи правосуддя. Особливе місце в обговореннях зайняли принципи стратегічного планування, адже саме це забезпечує стійкий успіх судової установи.

Представники ВААС не були пасивними спостерігачами, а брали активну участь у дискусіях і навіть ділись власними здобутками вдалої управлінської діяльності у адміністративному суді апеляційної інстанції.

Теги: