Максимально корисні дні адміністративної юстиції для працівників ВААС

Суди це не лише судді, які наділені виключними повноваженнями на здійснення правосуддя, а і апарат суду, основним завданням якого є забезпечення безперебійної роботи судової установи та сприяння суддям у виконанні їх головної функції.

Вінницький апеляційний адміністративний суд дбає про те, щоб працівники його апарату здійснювали організаційне забезпечення роботи суду на найвищому рівні. Тому в рамках днів адміністративної юстиції в Україні та з метою сприяння розвитку правової культури серед працівників ВААС та підвищення рівня правових знань було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг», питання якого струснули мозок у сфері фахового та загального законодавства.

Емоції, які супроводжували працівників апарату ВААС, і запал щодо гри виявився ще до її початку, коли відбувалось жеребкування з визначення учасників команд та членів журі турніру. А все через те, що всі працівники висококваліфіковані професіонали, але така бажана перемога дістанеться лише одній команді.

Жеребкування відбулося, члени журі і команд визначені. Команд сформувалось аж 10 і першим їхнім завданням було обрати капітана команди, а також її назвати, адже, як відомо: «Як корабель назвеш, так він і попливе».

У команд була лише одна ніч для того, щоб проявити фантазію і обрати переможну назву.  Що ж, гравці проявили неабиякий креатив і брейн-ринг у нас грали такі команди: «Лідер», «Мафія», «Феміда», «What is law», «Гендерна рівність», «Ерудити», «Позитивні оптимісти», «Правочин», «Clever» та «Winner team».

За правилами гри, турнір проходив за олімпійською системою і складався з відбірних стадій, півфіналу і фіналу.

«Запекла боротьба» за вихід у півфінал неабияк збадьорила гравців кожної з команд, адже всі прагнули перемогти! Але фортуна посміхнулась лише командам: «Мафія», «What is law», «Ерудити», «Позитивні оптимісти» та «Clever».

Півфінали мали ще більший енергетичний заряд, були і апеляції, і зняття питань… Інтрига… У фіналі ж зустрілись команда «Позитивних оптимістів» та команда «Clever». Напружена гра, фальш-старти, хвилювання, все це супроводжувало виборювання першого місця турніру! Але напруження розвіялось з правильною відповіддю команди «Позитивних оптимістів», які і здобули перемогу з рахунком 7:3.

Теги: