Майбутні викладачі знайомились із діяльністю судової установи

Вчора Сьомий апеляційний адміністративний суд відвідали аспіранти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Зустріч розпочалась з екскурсії приміщенням суду, де гості мали можливість побачити, як працюють структурні підрозділи та що входить до кола їхніх обов’язків. Спочатку присутнім розповіли про інноваційні технології, якими користується відділ прийому та надання інформаційних послуг. Далі молодь відвідала зал судового засідання, де дізналась, зокрема, про онлайн трансляцію судових справ та відеоконференцзв’язок. Усі охочі отримали можливість сфотографуватись у кріслах суддів.

Наступним відділом, з роботою якого ознайомили аспірантів, був відділ забезпечення розгляду адміністративних справ, де вони детальніше ознайомилися з роботою секретаря судового засідання та інших працівників цього відділу.

Не оминули і відділ документального забезпечення, де відвідувачам розповіли про особливості реєстрації апеляційних скарг, які надходять до суду, та їхній подальший автоматичний розподіл.

На завершення учасникам заходу було продемонстровано відеоролик про роботу, досягнення та успіхи судової установи.

 

Аналогічне повідомлення розміщене на офіційному веб-сайті Сьомого апеляційного адміністративного суду: http://7aac.vaas.gov.ua/

 

Теги: