Краще один раз побачити, ніж багато разів почути

 

Читайте також статтю на сайті 7ААС:

 

Сьогодні до Сьомого апеляційного адміністративного суду завітали студенти 2-го курсу Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, аби на правах вільних слухачів взяти участь у судовому засіданні та на власні очі побачити формат судового процесу в апеляційній інстанції.

Активність, жага до знань та саморозвитку приємно здивували працівників суду, адже візит відбувся не в рамках навчального візиту, а з їхньої власної ініціативи.

Судове засідання, яке відвідали студенти, відбулось у форматі відеоконференцзв’язку та стосувалось справи зі спору з приводу адміністрування податків, зборів, платежів.

По закінченню майбутні юристи зазначили: “Використання таких інформаційних технологій у суді – це практичний спосіб зекономити як час, так і кошти учасників судового провадження. Це реально круто”

Сподіваємось, що подібні візити матимуть не тільки практичне значення для реалізації набутих у стінах вишу знань, але й водночас сприятимуть підвищенню формування правової свідомості та вихованню правової культури у молоді.

Теги: