Координатором проекту ОБСЄ в Україні проведено третій (заключний) семінар на тему: «Мистецтво написання судових рішень» для суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду

1Координатором проекту Організації з безпеки і співробітництва у Європі в Україні  у рамках проекту «Сприяння єдності судової практики адміністративних судів України» спільно з Вищим адміністративним судом України та Вінницьким апеляційним адміністративним судом для суддів Вінницького апеляційного адміністративного округу протягом листопада-грудня 2012 року проведено три дводенні навчальні семінари на тему: «Мистецтво написання судових рішень».

Третій (заключний) дводенний семінар відбувся  06-07 грудня 2012 року у м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області для суддів та працівників апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду.

У заході взяли участь Віталій Кузьмишин – Голова Вінницького апеляційного адміністративного суду, судді та працівники апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду, Наталія Беца – спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Роман Куйбіда – к.ю.н., заступник голови правління Центру політико-правових реформ, доцент кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член Науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді України, Оксана Сироїд – старший викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія», директор Української правничої фундації, Анастасія Іванченко – провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва Вищого адміністративного суду України.

Захід відкрив Голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій  Кузьмишин, який у вступному слові зазначив, що існування судової влади обумовлюється покладанням на неї особливої функції – захисту прав і законних інтересів громадян, що реалізується шляхом постановлення судового рішення. При цьому Голова Вінницького апелSONY DSCяційного адміністративного суду  зауважив про необхідність проведення таких семінарів  для суддів, оскільки  вони сприятимуть єдності судової практики адміністративних судів України та допоможуть суддям значно підвищити свої знання щодо техніки юридичного письма, а також зміцнити свої навички обґрунтування та мотивування судових рішень.

Під час семінару тренери звернули увагу суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду на ключові аспекти при визначенні загальних та індивідуальних потреб адресатів судових рішень, тлумаченні норм, пошуку та побудові аргументів тощо.

На завершення заходу представниками проекту ОБСЄ в Україні учасникам вручено сертифікати про їхню участь у семінарі на тему: «Мистецтво написання судових рішень».

Теги: