Керівники апаратів покращують свої навички

НШСУ зібрала керівників апаратів місцевих загальних судів та апеляційних судів Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва, аби підвищити їхню кваліфікацію.

Навчання відбуватиметься з 12 по 16 березня у столиці. Знову сісти на студентську лаву довелося заступнику керівника апарату ВААС Олександр Кравчук.

Сьогодні один із лекторів Юлія Навроцька (державний експерт групи з доступу до правосуддя Директорату з прав людини та правової обізнаності Мін’юсту України) запросила до слова представника нашого суду, щоб слухачі курсу з перших уст дізнались про особливості запровадження електронного суду та надання судово-адміністративних послуг у ВААС.

Програма підготовки розпланована так, що навчання відбуватиметься у різних інтерактивних формах: від лекцій з використанням презентації Power Point, дискусій, роботи у малих групах до ділових ігор і опитувань.

Метою цього навчального курсу є запровадження інформаційних технологій у судах, оптимізація та адміністрування суду в умовах реорганізації та ліквідації, побудова ефективного та дієвого суду, вдосконалення кадрового діловодства в суді.

Теги: