Інформація про розгляд у ВААС справи щодо забудови нового кладовища у мікрорайоні Сабарів

Сьогодні, 6 грудня 2017 року, колегією суддів ВААС розглянуто апеляційну скаргу на ухвалу Вінницького міського суду від 27 жовтня 2017 року у справі за адміністративним позовом до Вінницької міської ради, Виконавчого комітету Вінницької міської ради, Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Предметом оскарження є рішення міської ради, яким дозволено проектування та забудову нового кладовища у мікрорайоні м. Вінниці – Сабарів, з підстав порушення земельного законодавства, а також санітарно-екологічних вимог.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 27 жовтня 2017 року у відкритті провадження в адміністративній справі відмовлено.

Оскільки справа має великий суспільний інтерес, у холі суду було організовано онлайн-трансляцію судового засідання для зручності всіх зацікавлених осіб, які з’явилися до суду. Варто зазначити, що дії вільних слухачів мали провокаційний характер, внаслідок чого суд був змушений призупиняти розгляд справи до встановлення у судовій залі належних умов для розгляду.

За результатами розгляду Вінницький апеляційний адміністративний суд апеляційну скаргу залишив без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Обґрунтування позиції суду буде викладене у повному тексті рішення, з яким Ви матимете можливість ознайомитись у ЄДРСР за №127/19267/17.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: