Інформаційна Вінниччина: “Готель «Савой» у Вінниці віддали державі”

У Вінниці 4 грудня депутати обласної ради проголосували за передачу у власність держави архітектурної пам’ятки – готелю «Савой», що розташований на вулиці Соборній у місті Вінниці. Проект рішення підтримали 57 обранців, повідомляє прес-служба облради.

«Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність будівлю готелю «Савой», що є пам’яткою архітектури місцевого значення, охоронний номер З-Вн, розташованою за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 48/Оводова (Козицького), буд. 34, загальною площею 2689,0 м2, первісною вартістю 770352,00 грн., залишковою вартістю 0,00 грн., та перебуває на балансі управління спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області», – зазначено в документі.

Будівлю «Савою» обласна рада у 2010 році надала в довгострокову оренду Вінницькому апеляційному адміністративному суду (Сьомий апеляційний адміністративний суд). Від 2013 року орендар проводить у будівлі капітальний ремонт. Після цього судді планують переїхати в центр міста з адміністративної будівлі на Брацлавській.

 

Джерело:

Інформаційна Вінниччина

Теги: