Голова ВААС Віталій Кузьмишин бере участь у семінарі з вивчення досвіду застосування судової практики європейських країн

Сьогодні, 14 квітня, у місті Києві розпочався перший етап дводенного семінару, що присвячений вивченню досвіду вищих органів адміністративної юрисдикції європейських країн. Такий досвід стосується організації роботи з вивчення та застосування практики Європейського суду з прав людини.

Організаторами заходу є Вищий адміністративний суд України та Європейська Комісія в рамках інструмента інституційної розбудови TAIEX. Захід проводиться за участі експертів з держав – членів ЄС.

 

1

 

До участі у семінарі запрошений і голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин.

 

2 3

 

Метою заходу є окреслення джерел походження фундаментальних прав у різних правових системах, обговорення можливих конфліктів відповідних індивідуальних адміністративних рішень та загальних правових норм відносно положень конституцій відповідних держав та Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та правового порядку ЄС.

У ході семінару учасникам буде представлено на обговорення 6 реальних справ, які були у різний час подані до національних судів окремих держав.

 

4

Теги: