Фінішував другий день Міжнародної науково-практичної конференції за участі голови ВААС Віталія Кузьмишина

Сьогодні, 6 липня 2018 року, у Верховному Суді продовжує свою роботу дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Публічна служба і адміністративне судочинство: здобутки і виклики», яка присвячена річниці прийняття Кодексу адміністративного судочинства України.

Віталій Кузьмишин, голова ВААС, взяв участь в обговоренні актуальних питань порядку денного конференції.

У другий день заходу доповідачі наголошували на тому, що ми живемо в епоху реформаторських змін та переходимо на новий розвиток та удосконалення адміністративного судочинства, тому державні службовці повинні бути вірними своїй справі, поважати закон, а судді – бути неупередженим під час відправлення правосуддя.

Також, у ході конференції учасники заходу аналізували та обговорювали взаємозв’язок публічної служби та суміжних з нею галузей. Звертали увагу на здобутки міжнародної адміністративної юстиції та проводили її аналіз з українським судочинством.

Другий день конференції був присвячений й розгляду проблем адміністративної відповідальності державних службовців, особливостей заміщення посад у державних органах, питань пенсійного забезпечення державних службовців та кримінальної відповідальності посадових осіб.

Ми вдячні провідним науковцям, юристам-практикам, суддям та організаторам за плідну дискусію та сподіваємося, що їхні наукові доробки будуть використані у реалізації судової реформи, а такі зустрічі сприятимуть удосконаленню нашої діяльності.

Теги: