Допитливі малята знайомились з судочинством граючи

У рамках днів адмін’юстиції у ВААС знову маленькі гості.
Ледве втихли емоції після суду мудрого Лева  із школярами 1 класу “Інтелект України” школи № 12, як діти знову захотіли завітати до ВААС. Цього разу ми вирішили провести для них тематичну гру “Квест-кросворд”.

Почалося все із бесіди про суддів, судочинство та його атрибути. Це був полілог із Олександром Кравчуком (Олександр Кравчук), заступником керівника апарату суду та Оленою Мілієнко (Елена Милиенко) начальником відділу ВААС. Так, саме полілог, адже дітки не тільки слухали із розкритими ротами, а й багато говорили самі. Це свідчило тільки про те, що юридична тема їх дійсно захопила.

А далі малята дружною командою «Переможців» ( як вони себе назвали) разом з їхнім капітаном Ярославом та куратором Олесею Борейко (Olesya Boreyko – Odarchenko), заступником начальника відділу ВААС, поринули у пригоду, яка відбувалася у справжніх «шпигунських традиціях».

Квест був поділений на кілька етапів, адже в кінцевому результаті учасники мали відгадати зашифроване у кросворді слово.

 Першим етапом, куратором якого був Дмитро Грубар (Дмитрий Грубар), керівник структурного підрозділу ВААС, було розгадування слова, яке пов’язане з обов’язковим атрибутом судді, а саме з нагрудним знаком. Дітям довелося потрудитися і скласти в речення картинки-підказки з малюнками та словами, щоб відгадати перше слово квест-кросворду. Команда блискуче впоралася із першим завданням задавши чудовий ритм всій грі!

Наступний етап був для дітей досить пізнавальним, оскільки вони дізналися про свої права, які закріплені в Конституції України. Білоконь Олена (Selena Bilokon), головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності голови суду та його заступника, яка була куратором другого завдання, роздала дітям пам’ятки про їхні права, які учасники гри мали проаналізувати і відгадати ключове слово. Саме слово «право» і було зашифроване в пункті 2 квест-кросворду. Малятам довелося помізкувати перед тим, як вони вигукнули правильну відповідь! 

Третій етап був найактивнішим, адже малюкам довелось шукати підказки по всій квест-кімнаті, і їхні локації були найнесподіванішими. Та юних інтелектуалів не налякати труднощами, всі підказки були знайдені навіть без допомоги куратора чергового етапу квесту Олесі Борейко. Зібравши всі «ниточки», які ведуть до відгадування третього слова квест-кросворду, учасникам команди довелося ознайомитися з усіма кодексами України,адже знайти потрібно лише один – Кодекс адміністративного судочинства України, тому, що саме в ньому на вказаній у підказці сторінці і була відповідь.

️Черговий етап квесту неабияк повеселив юних гостей. Щоб відгадати зашифроване у пункті 4 кросворду слово малята грали у гру
«Крокодил». Вправно впорались із завданням і міми, і учасники команди, які відгадували бажане слово, адже воно максимально наблизило їх до перемоги.
️За п’ятий і останній етап «випробування» вболівав представник ВААС Андрій Матвійчук (Андрей Матвийчук), адже саме він був куратором цього етапу гри. Дітям, у іменах яких були літери, з яких складалось останнє слово квест-кросворду, пропонувалось вийти в зал. І вони на певний час стали «живими літерами». Інші ж учасники команди блискавично впорались із завданням і склали слово-відповідь до пункту 5 нашого кросворду.

І ось всі завдання виконано і зашифроване слово «ЗАКОН» відгадано! Така миттєва реакція і активна участь дітей у грі нас неабияк здивувала. Малята з гідністю підтвердили назву своєї команди і стали справжніми переможцями, за що і отримали солодкі подарунки!

Неймовірно гарно проведений час і чудова компанія залишили лише позитивні емоції! Діти подякували за гру і пообіцяли приходити до нас знову і знову!

Теги: