До ВААС завітали молоді юристи

Одним з важливих напрямків комунікації Вінницького апеляційного адміністративного суду є співпраця з молодим поколінням. Студенти юридичного фаху неодноразово відвідували нашу установу з ознайомлювальними екскурсіями. І сьогодні не виняток.

 

 

З радістю вітала юнаків та дівчат Технічно-промислового коледжу ВНАУ заступник начальника відділу організаційно-методичної роботи та контролю Олеся Одарченко.
– Ми всіляко намагаємось сприяти тому, щоб отримувати лише позитивні відгуки про наш суд. Ми пишаємось установою, у якій працюємо і з кожним кроком намагаємось наблизитись до визнаних світових стандартів правосуддя. Команда ВААС працює для людей, для захисту їхніх прав, інтересів та свобод, – оптимістично зазначила Олеся Одарченко.

Вступну частину зустрічі розпочали з головного – витоків адміністративної юстиції та історії створення системи адміністративних судів на Вінниччині.

 

 

Далі майбутнім правникам було запропоновано спробувати себе в інтелектуальній дискусії та на практиці змоделювати судове засідання.

На завершення зустрічі заступник директора з виховної роботи Технічно-промислового коледжу ВНАУ Олена Рудзь висловила своє захоплення від проведеного заходу та вручила Подяку усьому колективу Вінницького апеляційного адміністративному суду та особисто голові суду Віталію Кузьмишину за плідну співпрацю.

Ми цінуємо ініціативність молодих юристів та прагнення до пізнання нового. Попереду літні канікули. У нас є багато часу, щоб набратись нових ідей для проведення цікавих зустрічей з вами,тому з радістю чекаємо на вас у новому навчальному році.

Теги: