До уваги представників ЗМІ!

11 липня 2017 року об 11 годині 30 хвилин в залі судового засідання № 1 Вінницького апеляційного адміністративного суду (м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14) відбудеться розгляд апеляційної скарги Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області на ухвалу Вінницького окружного адміністративного суду від 31 травня 2017 року. Цією ухвалою відмовлено в зупиненні дії наказів ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області та забороні останнімпогоджувати проекти землеустрою та здійснювати реєстрацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення Вінницького національного аграрного університету.

Присутність представників засобів масової інформації під час розгляду справи можлива без попередньої акредитації. У випадку проведення в залі судових засідань фото- і кінозйомки, теле-, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також транслювання судового засідання по радіо/телебаченню, пропонуємо заздалегідь подати клопотання (завантажити за наступним посиланням http://www.vaas.gov.ua/…/zrazok-klopotannya-pro-dozvil-na-…/ ).

Для належної організації та забезпечення місцями представників ЗМІ просимо завчасно повідомити прес-секретаря суду Ірину Вельгус за тел. – (096)96-028-73 про бажання взяти участь у судовому засіданні.

Теги: