«Це суд для людей», – так підсумував свій візит до 7ААС незвичайний гість

Гостем, який вчора побував у Будинку адміністративних судів, став Тійт Матсулевич – колишній Надзвичайний та Повноважний посол Естонії в Україні,

Пан Матсулевич  завітав до нашого міста, аби взяти участь у тренінгу для суддів-спікерів «Зв’язки з громадськістю в судах», який має відбутися сьогодні. Голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин радо запросив поважного гостя на екскурсію добудівлі суду.

Радник зі стратегічних комунікацій Консультативної місії Європейського союзу подивився на зали судових засідань, де його увагу привернула мультимедійна система, за допомогою якої відбуваються засідання у режимі відеоконференцзв’язку, побував у секретаріаті суду, а також звернув увагу на робоче місце для відвідувачів у холі другого поверху.

У відділі надання інформаційних послуг суду увазі гостя було представлено графічний планшет та продемонстровано можливості електронного документообігу. Також пан Матсулевич побував у конференц-залах у будівлі суду, де зустрівся зі студентами із педагогічного вузу, що також були у цей час на екскурсії.

Нам дуже приємно було почути від поважного гостя слова захоплення організацією роботи нашого суду, адже ми завжди стараємось зробити усе можливе задля забезпечення комфорту усіх відвідувачів суду.

 

Аналогічне повідомлення розміщене на офіційному веб-сайті Сьомого апеляційного адміністративного суду: http://7aac.vaas.gov.ua/

Теги: