Проект “Робочий день судді”. Заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко. 13.04.2016 р.

З радістю вітаю усіх на екваторі робочого тижня.

Як Ви вже зрозуміли з попередніх розповідей, щоранку я переглядаю вхідну кореспонденцію. Листів надходить чимало. Усі вони різного характеру: це і клопотання в адміністративних справах, і звернення громадян та юридичних осіб, а також службова кореспонденція.

12980375_1696039897325471_1881566284_nСьогодні я виконую обов’язки голови Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталія Кузьмишина у зв’язку з його відрядженням. Такі дні для мене є особливо відповідальними. Адже робота суду – це заздалегідь налагоджений процес, який забезпечує успішне функціонування всієї установи.

Окрім адміністративних обов’язків, я планувала і свою роботу як судді. У першій половині дня мені вдалось ознайомитись з вимогами, викладеними в апеляційних скаргах, та матеріалами адміністративних справ, розподілених автоматизованою системою документообігу на мене як головуючого суддю відділом документального забезпечення.

Друга половина дня була не менш активною. ЇЇ я присвятила підготовці до судових засідань, запланованих на завтра. Зокрема, я підбирала законодавчу базу та практику у вирішенні аналогічних справ. Знайомилась з усіма деталями та виокремлювала індивідуальні тонкощі у матеріалах кожної адміністративної справи. Паралельно виконувала адміністративні повноваження голови суду.

У цілому день був плідним. Я із задоволенням підсумовую виконані завдання та вирушаю додому.

Гарного Вам вечора, шановні читачі!

Теги: