Проект “Робочий день судді”. Заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко. 12.04.2016 р.

Доброго дня!

Ось і настав другий день робочого тижня – віторок.

Вранці працівник відділу прийому та надання інформаційних послуг Віталій Козяр, як завжди, приніс вхідну кореспонденцію, з якою я одразу ж ознайомилась.

Хочу познайомити Вас ізколегією, у складі якої я розглядаю адміністративні справи. Судді Вінницького апеляційного адміністративного суду Руслан Ватаманюк та Володимир Сторчак допомагають мені вершити правосуддя.

До речі, на першу половину дня запланований розгляд адміністративних справ, у яких головуючим суддею є Руслан Ватаманюк. До початку засідань встигаємо обговорити матеріали адміністративних справ.

Роботи багато, але гарний настрій допомагає раціонально вирішувати поставлені завдання. До того ж помічник судді Інна Пивовар у всьому мені старанно допомагає. Разом із нею протягом дня виготовляли процесуальні документи в адміністративних справах, а саме ухвали про відкриття апеляційного провадження та призначення адміністративних справ до апеляційного розгляду, ухвали про повернення апеляційних скарг тощо. Варто також зазначити що кількість справ у судах адміністративної юрисдикції не зменшується. Це свідчить про часткову незгоду громадян з рішеннями та діями суб’єктів владних повноважень апеляційного адміністративного округу.

Відділ узагальнення судової практики та аналітично-статистичної роботи ВААС на сьогодні підготував аналітичну інформацію для окружних адміністративних судів. Вивчаю її та готую до підписання відповідні листи.

День виявився виснажливим. Начальники структурних підрозділів неодноразово протягом дня звертались задля погодження робочих процесів у відділах, роботу яких я координую.

А на сьогодні у мене все.

Я прощаюсь з вами до завтра!

Гарного усім вечора!

 

13016531_1695707637358697_373810646_o

Теги: