Проект “Робочий день судді”. Заступник голови ВААС Віктор Гонтарук. 07.04.2016 р.

Доброго дня усім поціновувачам суддівської рубрики!

Сьогодні день розпочався з огляду вхідної кореспонденції у справах, які перебувають у моєму провадженні.

Далі, як і планували, разом з колегами вирушили в зал судових засідань. Як член судової колегії першу половину дня я провів, розглядаючи адміністративні справи.

Закінчивши судовий розгляд справ та повернувшись до свого кабінету, продовжив підготовку повних текстів судових рішень у справах, які розглянуті під моїм головуванням у вівторок. Варто зауважити, що повні тексти судових рішень готує головуючий суддя у справі, а члени колегії узгоджують та доповнюють зміст судового рішення у разі виникнення такої необхідності, адже рішення, які були призначені до розгляду, приймаються колегіально відповідно до норм КАС України.

 

 

Зазвичай, у четвер я намагаюсь розпочинати підготовку адміністративних справ до слухань, які відбуватимуться наступного тижня. Сьогодні не виняток. Повністю поринув у матеріали адміністративних справ, адже необхідно все детально вивчити та розібратись в обставинах кожної з них. Справа нелегка та велика за обсягом.

Ось так минув мій робочий день!

На завершення, маючи таку чудову можливість, вітаю усіх людей з великим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це день, коли архангел Гавриїл сповістив Діві Марії «благу вісточку» про народження у неї Сина Божого — Ісуса Христа. Це свято входить до 12 найважливіших після Великодня свят. Тому бажаю усім здоров’я та Божого благословення, любові у душі, віри у серці та миру на нашій землі. Нехай до вас приходять лише благі звістки.

Теги: