Проект “Робочий день судді”. Суддя ВААС Руслан Ватаманюк. 29.01.2016 р.

12651114_690414137765042_7329343852003453400_nПривіт!

Останній день робочого тижня, попереду вихідні. Настрій чудовий. Однак спершу потрібно плідно попрацювати, а вже потім відпочивати.

Розпочинаю п’ятницю з огляду електронної пошти та вхідної кореспонденції у справах.

Потім займаюсь справами, апеляційні скарги у яких надійшли до суду вперше. Вчора весь день був присвячений судовим засіданням, а тому вирішити питання про відкриття провадження у справах, які розподілені на мене в середу, не було можливості. Цю роботу виконую сьогодні разом із вирішенням питання про відкриття провадження у справах, які надійшли вчора.

Вивчаючи апеляційні скарги, перевіряю їх на відповідність нормам, передбаченим процесуальним законодавством. І знову є справи, у яких апеляційні скарги залишаю без руху та надаю апелянтам строк для усунення недоліків. У більшості випадків підставою для прийняття такого рішення є несплата судового збору або сплата в неповному обсязі. Значно менше апеляційні скарги, у яких підставою для залишення їх без руху є, наприклад, відсутність копій скарги з матеріалами відповідно до кількості осіб. Викликаю помічника судді, якій даю доручення підготувати проекти усіх необхідних ухвал.

Далі займаюся підготовкою повних текстів судових рішень, прийнятих у вівторок, адже термін, виділений законодавством для їх підготовки, незабаром закінчиться. Тому треба все встигнути.

У цей час Ірина (мій помічник) принесла проекти ухвал, з якими працюю далі: перевіряю, доопрацьовую, підписую та направляю до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Робочий день закінчується, все заплановане виконане.

Однак сьогодні останній день моїх розповідей шановній публіці, а тому щиро дякую кожному, хто приділяв час та читав їх. З понеділка розповідати буде інший суддя.

А я, у свою чергу, кажу усім вам до зустрічі! Гарних вихідних!

Теги: