Проект “Робочий день судді”. Суддя ВААС Руслан Ватаманюк. 26.01.2016 р.

Привіт!

На календарі вівторок, і сьогодні день слухань справ, у яких я є головуючим суддею.

Розпочинаю робочий день з перевірки вхідної кореспонденції у справах. Вивчаю, у першу чергу, ті заяви, які надійшли у призначених до розгляду на сьогодні справах. Чому так? А тому, що заяви можуть бути різного змісту і саме від них може залежати хід судових засідань, результати розгляду адміністративних справ та прийняте за наслідками рішення. Долучаю вказані документи до матеріалів адміністративних справ.

Годинник мені підказує, що час вирушати до зали судових засідань.

Разом із колегами розпочинаємо слухання. Справ багато, та усі складні за обсягом. Перша половина робочого дня, як завжди, повністю присвячена судовим засіданням.

Частину післяобіднього часу я присвячую роботі з помічником судді, якому розповідаю, на що потрібно звернути особливу увагу під час підготовки проектів судових рішень. Крім того, помічник приніс мені ще й адміністративні справи, розподілені та передані до мого провадження вчора.

Поки Ірина (мій помічник) працює за моїм дорученням, я вивчаю матеріали, так би мовити, «нових» адміністративних справ та, як завжди, вирішую питання про відкриття у них апеляційного провадження.

Саме такі посадові обов’язки я виконував сьогодні.

 

12525443_689979874475135_7726597561434460532_o

Теги: