Проект “Робочий день судді”. Суддя ВААС Олександр Боровицький. 10.03.2016 р.

Доброго дня!

Сьогодні я знову розповідатиму Вам про робочі будні судді.

Вранці отримав вхідну кореспонденцію та чималу кількість адміністративних справ, у яких в порядку автоматичного розподілу мене визначено головуючим суддею.

Адміністративні справи судді отримують щодня. А це означає, що з-поміж усіх інших завдань, ти обов’язково маєш знайти час для опрацювання апеляційних вимог у нових адміністративних справах.

Обговоривши з помічником судді вимоги, викладені в апеляційних скаргах, та перевіривши відповідність їх приписам Кодексу адміністративного судочинства України, дав доручення помічнику підготувати проекти ухвал про відкриття апеляційного провадження та призначення справ до розгляду.

Хочу представити вам колегію, до якої, окрім мене, входять Віталій Кузьмишин та Олег Сушко.

За планом сьогодні також розгляд адміністративних справ, у яких головуючим суддею є Віталій Кузьмишин. Тому частину дня я присвятив обговоренню з колегами адміністративних справ та безпосередньому їх розгляду у залі судових засідань.

Одним із запланованих на сьогодні завдань було доопрацювання проектів ухвал про відкриття провадження та призначення адміністративних справ до апеляційного розгляду, розпочатих вчора. Текст ухвал направив до Єдиного державного реєстру судових рішень. Подальше формування матеріалів справ та направлення сторонам копій ухвал про відкриття апеляційного провадження разом із повістками я доручив секретареві судових засідань.

Гарного Вам вечора!

 

11713819_709090055897450_2651041467599603839_o

Теги: