Проект “Робочий день судді”. Суддя ВААС Олег Білоус. 14.03.2016 р.

Привіт усім читачам рубрики «Робочий день судді».

На цьому тижні з вами буду я – Олег Білоус. Як суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду розповідатиму вам про виконання своїх обов’язків.

День розпочався з вивчення вхідної кореспонденції в адміністративних справах. З такої роботи розпочинається майже кожен мій робочий день.

Вивчивши матеріали кореспонденції, розпочав підготовку справ до розгляду, які призначені на завтра. Спочатку – вивчення матеріалів адміністративних справ, а потім – пошук та опрацювання практики Верховного Суду України в аналогічних справах.

На годиннику 12:30. Час пообідати. Звертаю вашу увагу на те, що в приміщенні суду є їдальня, у якій, дякуючи професійним поварам, є можливість слідувати християнським канонам та у перший день Великого посту скуштувати смачних пісних страв.

Далі разом з колегами обговорили справи, призначені до розгляду. Варто зауважити, що на цьому тижні, у вівторок, справи слухають усі члени нашої колегії, а тому спочатку обговорили справи, у яких я є головуючим суддею, а потім – справи, у яких я є членом колегії.

Наприкінці робочого дня разом із секретарем ще раз перевірили, чи повідомлені учасники процесу про дату, час і місце розгляду адміністративних справ.

Ось так я провів понеділок.

До завтра!

 

1913828_711188572354265_6595064799719326543_n

Теги: