Тренінг на тему: «Етика поведінки працівника суду»

Сьогодні, 22 червня 2015 року, до Дня державної служби психолог Вікторія Войлісовська і начальник відділу кадрової роботи та проходження державної служби Альона Тищишина провели працівникам апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду тренінг на тему: «Етика поведінки працівника суду».

 

1

 

В рамках тренінгу доповідачі нагадали присутнім про правила поведінки державного службовця, а також змоделювали ситуації, в яких слухачам необхідно було обрати правильний варіант поведінки.

 

2

 

Судова влада України виконує важливі функції для українського народу, демонструючи відкритий спосіб вирішення спорів. Люди, які працюють в судовій системі, обіймають відповідальні посади та є лицем цієї гілки влади.

 

Слід пам’ятати, що до працівників судових установ висуваються досить великі вимоги, а пересічні громадяни ставляться до них з довірою, і очікують, що вони присвятять себе справі служіння суспільству та обстоюванню його інтересів.

 

Власне тому рівень довіри суспільства до суду залежить від поведінки кожного працівника судової системи як всередині установи, так і зовні.

 

Вікторія Войлісовська зазначила, що у спілкуванні з іншими людьми державному службовцю необхідно проявляти розуміння та надавати допомогу, дотримуватися правових норм, діяти ефективно, відповідально та неупереджено, мати належний зовнішній вигляд та не допускати неналежної поведінки.

 

3

 

 

4– Загальні правила поведінки працівника апарату суду ґрунтуються на доброчесності та запобіганні конфлікту інтересів у діяльності працівника суду та способів врегулювання конфлікту інтересів. Вони побудовані на нормах Конституції України, Закону України “Про правила етичної поведінки”, Закону України “Про державну службу” та “Правилах поведінки працівника суду”, затверджених рішенням Ради суддів України, принципах державної служби, спрямованих на підвищення авторитету судової системи та зміцнення репутації працівників апарату суду. – каже Альона Тищишина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький апеляційний адміністративний суд – це ми. Будь – яка організація – це люди, які в ній працюють, котрі створюють і представляють її. Наш суд, його діяльність, ефективність, його ім’я, авторитет, організаційна культура – це кожен із нас. Ми представляємо і уособлюємо наш суд своєю поведінкою, мовою та дією не тільки в будівлі суду, але і поза нею. – зазначила психолог Вікторія Войлісовська.

 

5

 

Саме плідна праця і наполегливість кожного працівника суду створює ту картину про суд, яку сприймають оточуючі.

 

Діяльність кожного державного службовця, який є частиною судової системи вцілому, є надзвичайно важливою та цінною для досягнення поставленої мети та підвищення рівня довіри суспільства до суду.

 

На завершення тренінгу лектори провели практичне заняття, де учасники розділилися на декілька груп. За результатами проведеної роботи представникам кожної з команд вручили оновлений Кодекс поведінки працівника Вінницького апеляційного адміністративного суду.

 

6

7

Теги: