Помічники суддів та працівники апаратів судів Вінницького апеляційного адміністративного округу розпочали вивчати мистецтво написання судових рішень

0002Сьогодні, 21 травня 2013 року, на базі Вінницького апеляційного адміністративного суду  стартував перший дводенний семінар, організований Координатором ОБСЄ в Україні та Вищим адміністративним судом України для помічників суддів та працівників апарату судів ВАА округу.

Метою циклу семінарів у судах Вінницького апеляційного адміністративного округу, що став пілотним округом для проведення цього заходу, є закріплення навичок підготовки якісних за усіма критеріями судових рішень.

Першими із мистецтвом написання судових рішень ознайомляться представники Вінницького окружного адміністративного суду. 23-24 травня 2013 року аналогічний семінар буде проведено для помічників суддів та працівників апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду. А восени подібні семінари будуть 0001представлені увазі помічників суддів та апарату  Чернівецького та Хмельницького окружних адміністративних судів.

У ході семінару тренери та експерти Координатора ОБСЄ в УкраїніРоман Куйбіда та Оксана Сироїд ознайомлять учасників із основними аспектами написання якісного і доступного судового рішення, навчать критично оцінювати рішення та на практиці застосовувати теоретичні знання.

Теги: