Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Спеціаліст I категорії відділу організаційно-методичної роботи та контролю Вікторія Козак. 13.04.2016 р.

Козак В.

Доброго дня! Сьогодні я продовжую інформувати Вас про свій робочий день.

Ранок традиційно розпочався з наради з начальником відділу. Далі настав час приступати до вивчення Порядку підготовки, розгляду та погодження матеріалів щодо визначення кількості суддів у судах загальної юрисдикції, за результатами якого я підготувала проект листа до Ради суддів України щодо внесення пропозицій до цього Порядку. Також я здійснювала плановий моніторинг офіційного веб-сайту ВААС та сторінок суду у соціальних мережах.

Після обіду я взялась за вивчення проекту Положення про службові відрядження працівників Вінницького апеляційного адміністративного суду в межах України та за кордон.

Ще одним моїм обов’язком є контроль за виконанням доручень керівництва суду. Тож я перевірила строки виконання контрольних доручень. Потім перейшла до опрацювання документів, які надходять до суду і відносяться до компетенції відділу.

У кінці робочого дня хотілося б присвятити своєму колективу влучний вислів: «Я завжди намагаюся працювати з кращими. Коли ти працюєш з тим, хто тебе перевершує, у тебе з’являється шанс перевершити самого себе».

А я прощаюсь з Вами до завтра і бажаю кожному чудового вечора й гарного настрою!

Теги: